Duża grupa osób na motorach

Wycieczka autokarowa „Motoryzacyjnym Szlakiem Podlasia”

Zapraszamy 5 września (niedziela) 2021 r. na wycieczkę promującą historię motoryzacji naszego regionu.
Duża grupa osób na motorach
Muzeum Regionalne w Siedlcach zaprasza 5 września (niedziela) 2021 r. na autokarową wycieczkę „Motoryzacyjnym Szlakiem Podlasia” promującą historię motoryzacji regionu oraz wystawę „Motocykle i Siedlce. Zarys historii motoryzacji w Siedlcach”.

W programie wycieczki:

  1. Chodów – prywatna kolekcja zabytkowych samochodów Marka Plichty,
  2. Bielany Wąsy – Podlaskie Muzeum Techniki Wojskowej i Użytkowej,
  3. Drohiczyn – Park Historyczno-Kulturowy „Bug – Pogranicze Kultur i Religii”,
  4. Dąbrowa – Muzeum Ziemiaństwa w Dąbrowie – zwiedzanie i biesiada przy ognisku z pieczeniem kiełbasek.

Zbiórka o godzinie 9.45 na przystanku ul. Pułaskiego, przy muzeum, wyjazd o godzinie 10.00. Przewidywany powrót do Siedlec w godzinach 19.00-20.00.

Koszt: 35 zł od osoby. Koszyczek własny.

W cenie: przejazd autokarem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie.

Zapisy i opłaty w sekretariacie muzeum od poniedziałku (30 sierpnia) do piątku (3 września) w godzinach: 8.30-15.30 do wyczerpania miejsc. Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie pod numerem (25) 632 74 70 (79).

Serdecznie zapraszamy

Skip to content