Pasek reklamowy akcji w tonacji szarej z wizerunkiem popiersia starszej kobiety i datami i tytułem akcji.

Weekend Seniora z kulturą

Na początku października po raz dziewiąty w całej Polsce odbędzie się „Weekend Seniora z kulturą". Jest to akcja zainicjowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.

Muzeum Regionalne w Siedlcach w ramach akcji „Weekend Seniora z kulturą” zaprasza seniorów w niedzielę 2 października o godz. 13.00 na prelekcję multimedialną Agnieszki Pasztor na temat życia i twórczości artystów, których prace znajdują się w zbiorach naszego muzeum.

Dodatkowo w godzinach 10.00-15.30 seniorzy będą mogli zwiedzić wszystkie wystawy czasowe i stałe w ramach bezpłatnego biletu.

Afisz akcji w tonacji szarej z wizerunkiem półpiersia starej kobiety oraz tytułem prelekcji.