Banner graficzny w kolorze lekko zielonym z napisami Budżet Obywatelski Mazowsza oraz graficzną formą twarzy ludzkiej

Ruszył nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

Ruszyła czwarta edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Do dyspozycji mieszkańców jest 25 mln złotych.

Ruszyła czwarta edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Do dyspozycji mieszkańców jest 25 mln złotych.

BOM to wydzielona część budżetu Województwa Mazowieckiego, o której przeznaczeniu zdecydują w głosowaniu mieszkańcy. Zgłaszając projekt masz szansę zrealizować własne pomysły i zmienić swoje otoczenie. To Twój wkład w rozwój województwa!

Porozmawiaj z sąsiadami, przyjaciółmi, rodziną i wspólnie zdecydujcie z jakiego obszaru tematycznego chcielibyście złożyć projekt.

Czy będzie to kultura i organizacja festiwalu czy może zdrowie i warsztaty dotyczące psychorozwoju dzieci i młodzieży? Decyzja należy do Ciebie. Wspólnie zdecydujmy, na co przeznaczyć te pieniądze. Zgłoś projekt i zmieniaj z nami Mazowsze! Projekty można zgłaszać do 13 stycznia 2023 r.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Mazowsza dostępne są  na stronie https://bom.mazovia.pl/. Zachęcamy do zapoznania  się z informatorem Budżetu Obywatelskiego Mazowsza – kompendium wiedzy o BOM przygotowanym na tegoroczną edycję https://www.cdnbudzeteu.org.pl/gminy/mazovia/download/4/Informator%20Bud%C5%BCetu%20Obywatelskiego%20Mazowsza.pdf?WF67.

Skip to content