Prpstokąt w kolorze lazurowym z miałym napisem Europejskie Dni Dziedzictwa na środku.

Wycieczka „Szlakiem Unitów Sokołowskich”

Zapraszamy do udziału w wycieczce autokarowej „Szlakiem Unitów Sokołowskich” z przewodnikiem Jackiem Odziemczykiem w ramach 31. Europejskich Dni Dziedzictwa.

31. Europejskie Dni Dziedzictwa

17 września 2023 r. (niedziela)

Banner imprezy w tonacji lazurowej. w praym dolnym roku w półkolu stojące kobiety ubrane w stroje ludowe.

Zapraszamy do udziału w wycieczce autokarowej „Szlakiem Unitów Sokołowskich” z przewodnikiem Jackiem Odziemczykiem. Zwiedzimy m.in. Sokołów Podlaski – Rogów – Szkopy – Sawice – Wirów – Gródek – Seroczyn. Wycieczka zakończy się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek w Muzeum Ziemiaństwa w Dąbrowie – Oddziale Muzeum Regionalnego im. Mieczysława Asłanowicza w Siedlcach. Organizator ponosi koszty transportu, ubezpieczenia i organizacji ogniska. Uczestnicy biorą ze sobą własny prowiant na cały dzień (w tym ognisko). Nie przewiduje się organizowania posiłków na trasie. Wyjazd z Siedlec punktualnie o godz. 9:00, powrót do Siedlec planowany na godzinę 21:00 (zbiórka o godz. 8.45 na przystanku od strony ul. Pułaskiego).

Zapisy od 11 września o godz. 8:00. Zapisać można się telefonicznie (25/6327470) lub osobiście w sekretariacie Muzeum Regionalnego w Siedlcach. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w wycieczce jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie wizerunku.

Skip to content