Muzeum Regionalne w Siedlcach

Kategoria: szkoły podstawowe, klasy 0-3

Prace nagrodzone


Kolorowa praca ucznia z osobą na koniu i ludzmi z flagami biało-czerwonymi
Tomasz Perkuć „Droga ku Niepodległości”
Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie, opiekun: Ewa Długosz
Praca uczestnika konkursu plastycznego z pagórkowatym pejzażem, żołnierzami i czołgami
Aneta Grzybek „Polskie drogi”
Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach, opiekun: Katarzyna Roguska
Praca uczestnika konkursu z przedstwieniem w centrum śpiewającej dziewczynki i flag biało-czerwonych
Patrycja Reda „Śpiewam o Polsce”
Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie , opiekun: Hanna Próchniak
Praca uczestnika konkursu z przestawieniem dużej flagi Polski trzymanej przez pięcioro dzieci
Antoni Łukaszuk „Droga ku Niepodległości”
Szkoła Podstawowa w Krzesku Królowa-Niwa, opiekun: Janina Pogonowska
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniami potyczki wojennej i pejzażu miejskiego. Na środku biało czerwona wstęga
Oliwier Babicz
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach, opiekun: Dorota Kondraciuk
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem pejzażu i postacami z flagami biało-czerwonymi
Lena Mercedes Piersa
Szkoła Podstawowa w Żeliszewie Podkościelnym, opiekun: Beata Gochnio
Praca uczestnika konkursu z przestawieniem trzech żołnierzy na tle armat i falg biało-czerwonych
Bartosz Rojek „Obchody Dnia Niepodległości”
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stany, opiekun: Monika Poślada
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem drogi i drzew w kolorach biało-czerwonych
Jakub Susfał „Droga do Niepodległości”
Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie, opiekun: Marta Susfał
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem kamiennego pomnika zwieńczonym orłem z rozpostartymi skrzydłami. Dookoła pomnika dzieci z flagami biało-czerwonymi
Wiktoria Kurowska „Siedleckie dzieci świętują niepodległość”
Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach, opiekun: Paulina Hardej
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem pejzażu miejskiego
Lena Chmielewska „Droga ku Niepodległości”
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stany, opiekun: Monika Poślada
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem potyczki wojennej
Jan Iskra „Potyczki wojenne”
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stany, opiekun: Monika Poślada
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem pejzażu z drzewami, drogą i zachodem słońca
Amelia Kozłowska „Droga ku Niepodległej”
Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie, opiekun: Hanna Próchniak
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem Józefa Piłsudskiego na koniu
Nina Chojecka „Józef Piłsudski na Kasztance – oczami dziecka”
Szkoła Podstawowa w Stoku Lackim, opiekun: Olga Trojanowska
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem w centrum dużego serca w barwach biało-czerwonych i dwójki dzieci z flagami polskimi
Jakub Parzyszek „Niepodległa”
Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie, opiekun: Monika Wereda

Prace wyróżnione


Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem postaci Józefa Piłsudskiego narysowana ołówkiem
Wiktoria Tarkowska „Marszałek Polski – Józef Piłsudski”
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach, opiekun: Mariola Michalska
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem potyczki wojennej
Olaf Stachowicz „Tą drogą przechodzi historia”
Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach, opiekun: Katarzyna Roguska
Praca uczestnika konkursu z postacią na koniu. w tle czerwone serca
Amelia Prokurat „Droga wodza po zwycięstwo”
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stany, opiekun: Monika Poślada
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem sceny wojennej w mieście
Aleksandra Dąbrowska „Walka i zwycięstwo”
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stany, opiekun: Monika Poślada
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem marszu niepodległości drogą
Olga Łukaszuk „Droga ku Niepodległości”
Szkoła Podstawowa w Krzesku Królowa-Niwa, opiekun: Janina Pogonowska
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem czołgu, żołnierzy i flag polskich
Szymon Niedziałek „Zwycięstwo !!!”
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stany, opiekun: Monika Poślada
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem pary w strojach ludowych na tle flagi polskiej i daty 11 listopada
Aleksander Stankiewicz „Droga ku Niepodległości”
Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie, opiekun: Ewa Długosz
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem drogi w centrum. Po obu stronach drogi zabudowa miejska
Mateusz Koźluk „Polska droga”
Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach, opiekun: Anna Królikowska
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem potyczki wojennej
Wiktor Olszak „Wojenne szaleństwo”
Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach, opiekun: Katarzyna Roguska
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem sceny powitania Józefa Piłsudskiego przez dzieci machającymi flagami biało-czerwonymi
Patryk Kwiatkowski „Droga ku Niepodległości”
Szkoła Podstawowa w Żeliszewie Podkościelnym, opiekun: Beata Kluj
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem zabudowy miejskiej udekorowanej flagami biało-czerwonymi
Zofia Bulik „Wojna”
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stany, opiekun: Monika Poślada
Praca uczestnika konkursu z przedstawieniem płonących budynków miejskich. Nad nimi biały orzeł trzymający w dziobie flagę biało-czerwoną
Alicja Słowik „Droga ku Niepodległości”
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stany, opiekunowie: Monika Poślada i Iwona Mazur

Skip to content