widok jacek ratusz

Noc muzeów

Od 2009 roku włączamy się w organizację tej ogólnoeuropejskiej imprezy kulturalnej. Noc muzeów ma miejsce w drugą lub trzecią sobotę maja. Polega na udostępnieniu muzeów, galerii i instytucji kultury w godzinach nocnych.

Rokrocznie przygotowujemy specjalne atrakcje w postaci warsztatów dla dzieci i młodzieży, konkursów wiedzy, gier, zabaw i filmów edukacyjnych, pokazów multimedialnych oraz przedstawień teatralnych.

Noc Muzeów 2021
Zapraszamy na nocne przejażdżki ulicami miasta Chevroletem Bel Air, pokazowy przejazd Forda T z 1923 r. oraz warsztaty „Dawne zabawki” i „Gliniane ramki na zdjęcie”.
Noc Muzeów 2022
Zapraszamy do udziału w tegorocznej Nocy Muzeów. W tym roku przygotowaliśmy warsztaty zabawkarskie i kulinarne, degustację potraw ukraińskich, koncert muzyki ukraińskiej oraz konkurs wiedzy o muzeum …
Noc Muzeów 2023
Zapraszamy do udziału w 19. edycji Nocy Muzeów. W tym roku przygotowaliśmy warsztaty garncarskie, warsztat tkacki, turniej gry karcianej „Siedlecki Piotruś Jacuś” oraz konkurs wiedzy o …
Noc Muzeów 2024
Zapraszamy do udziału w jubileuszowej 20. edycji Nocy Muzeów. W programie m.in.: stoisko z oranżadą i wodą mineralną, konkursy oraz gry komputerowe i telewizyjne późnego PRL-u.
Skip to content