Miło nam poinformować, że Zarząd Województwa Mazowieckiego w dniu 23 grudnia 2024 r. podjął uchwałę nr 1511/49/24 o kontynuacji programu pn.: „Kulturalna szkoła na Mazowszu” w 2025 r. Program będzie realizowany od 1 stycznia do 31 grudnia 2025 r.
Muzeum Regionalne w Siedlcach w ramach programu oferuje:
1. lekcje i warsztaty muzealne z zakresu wiedzy o sztuce, archeologii, etnografii, fotografii archiwalnej oraz historii Siedlec i regionu, z pełną ofertą edukacyjną można zapoznać się na stronie internetowej muzeum www.muzeumsiedlce.art.pl w zakładce edukacja
2. zwiedzanie grupowe wszystkich ekspozycji
Aby skorzystać z programu należy:
wcześniej złożyć wypełnione zgłoszenia w formie papierowej na adres: Muzeum Regionalne w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 1, 08-110 Siedlce i/lub elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@muzeumsiedlce.art.pl, na formularzu dostępnym poniżej.
![Biała budowla antyczna z 4 kolumnami na tle niebiesko-filoteowym z informacjami kultura za złotówkę](https://www.muzeumsiedlce.art.pl/www/wp-content/uploads/2022/09/twitter-1320x690.jpg)
Program jest realizowany również w naszych oddziałach :
Muzeum Ziemiaństwa w Dąbrowie
Muzeum Pożarnictwa w Kotuniu
Pliki do pobrania:
Program „Kulturalna szkoła na Mazowszu” 2025 r. (docx, 32.12 KB)
Wykaz instytucji kultury, dla których organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego (docx, 14.88 KB)
Zgłoszenie szkoły do Programu „Kulturalna szkoła na Mazowszu” 2025 r. (docx, 17.77 KB)